Logowanie

Nawigacja

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘwww.e-marina.eu - księgarnia internetowa Marina


O NAS

 

MARINA Sp. z o.o. to zespół specjalistów z zakresu rachunkowości zarządczej, budżetowania i controllingu. Od wielu lat współpracujemy z klientami, dla których informacja zarządcza przez nas generowana stanowi cenne źródło podejmowania  decyzji strategicznych i operacyjnych w przedsiębiorstwie. Nasze atuty to obszerna wiedza dziedzinowa oraz doświadczenie naszych konsultantów.

Know-how - nasi konsultancji dysponują szeroką wiedzą dotyczącą wdrażania systemów wspomagających zarządzanie w przedsiębiorstwach. Wiedza ta jest potwierdzona poszczególnymi referencjami branżowymi i dużym doświadczeniem. Doradzamy przedsiebiorstwom, jak efektywnie i sprawnie zarządzać. Mamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów budżetowania i controllingu.

Zadaniem zarządzających przedsiębiorstwem jest umiejętne wykorzystywanie zasobów informacyjnych, nowych możliwości rozwoju oraz dostrzeganie pojawiających się zagrożeń i zapobieganie im. Aby tego dokonać, Zarząd musi posiadać niezbędne środki i narzędzia wspomagające decyzje zarządcze.